CZC.cz uvádí na český trh certifikované herní příslušenství Venom a Snakebyte pro konzolisty

Praha, 5. 5. 2016 – Prodejce počítačů a elektroniky CZC.cz exkluzivně rozšiřuje svoji nabídku pro hráče o příslušenství značek Venom a Snakebyte určené především pro majitele herních konzolí PlayStation a Xbox. Zákazníkům tak nově nabízí nejen nezbytnosti v podobě náhradních silikonových čepiček, ale také praktické nabíjecí stojánky, přídavné baterie, ovladače nebo třeba nová herní sluchátka. To vše za zlomek ceny oproti originálnímu příslušenství.

V nabídce certifikovaného příslušenství pod britskou značkou Venom naleznou zákazníci CZC.cz například ergonomické návleky, přídavné baterie nebo nabíjecí stojánky, a to jak ve verzích pro Xbox ONE, tak PS4. Chybět jim nebudou ani náhradní silikonové čepičky pro PS4 ovladače DualShock nebo univerzální držák sloužící k uchycení Kinectu či PS4 kamery na většinu plochých televizí.

Vybírat mohou také z několika herních sluchátek, kterým dominuje model Venom Wireless Vibration Headset XT+ s 40mm neodymovými magnety a vibrační funkcí pro umocnění herního zážitku. Pro všechny fanoušky pouličních zápasů jsou připraveny dva PS4 polepy s motivem populární „bojovky“ Street Fighter V a jedna rarita v podobě ryze arkádového joysticku Venom Arcade Stick pro PS3 a PS4.

Z portfolia německého výrobce Snakebyte naleznou všichni herní nadšenci na CZC.cz navíc vertikální stojany pro PS4 a klasické i bezdrátové gamepady pro PS3. Stejně jako v případě značky Venom mohou vybírat také z několika modelů herních sluchátek nebo nabíjecích dokovacích stanic pro Xbox ONE i PS4.

Herní příslušenství obou značek, které představuje zajímavou a cenově výrazně dostupnější alternativu k originálnímu příslušenství, je k dispozici skladem na CZC.cz. Celkem se jedná téměř o 30 produktů, jejichž počet bude CZC.cz dále rozšiřovat.

Akční nabídka Akční nabídka