CZC.cz zahajuje prodej elektronických licencí Microsoft Office 365 pro malé a středně velké firmy

Praha, 11. 12. 2014 – Český prodejce počítačů a elektroniky CZC.cz ve spolupráci se společností Microsoft zahajuje prodej elektronických licencí Office 365 pro malé a středně velké podniky (SMB). Reaguje tak na stále se zvyšující poptávku firem po komplexních cloudových řešeních ve formě předplatného, která oproti krabicovým licencím nabízí firemním zákazníkům hned několik výhod.

S předplatným Office 365 získá firemní zákazník vždy nejaktuálnější verzi kancelářské sady Office, kterou může používat až na pěti různých počítačích a pěti mobilních zařízeních. Podporovány jsou jak desktopové operační systémy Windows a Mac, tak mobilní platformy iOS, Android a Windows Phone, na které je možné nainstalovat Office Mobile. Licence jsou určeny až pro 300 uživatelů a vedle plnohodnotného kancelářského balíku nabízí také nástroje pro spolupráci či komunikaci a serverové funkce. To vše bez nutnosti vlastnit a udržovat nákladnou IT infrastrukturu.

SMB licence Office 365 jsou k dostání ve třech variantách. První nese označení Business a obsahuje pouze kancelářské aplikace Office bez dalších serverových služeb. Ty naopak nabízí varianta Business Essentials, která zahrnuje Office online, profesionální e-mailovou schránku Exchange s kapacitou 50 GB na vlastní doméně, SharePoint online, komunikační platformu Lync, firemní sociální síť Yammer a další služby. Poslední varianta s názvem Business Premium pak kombinuje vše předchozí dohromady. Všechny balíčky obsahují také přístup k 1TB prostoru v rámci online úložiště OneDrive.

Roční licenci Office 365 Business Essentials naleznou firmy v nabídce CZC.cz za 1 499 Kč, varianta Business je k dostání za 3 499 Kč a nejvyšší varianta Business Premium stojí 3 799 Kč včetně DPH.

Akční nabídka Akční nabídka