Všechny komentáře k produktu:CZC.Gaming Dwarf, herní klávesnice, Kailh Red, CZ
Výběr klávesnice
Dobrý den, rozhoduji se mezi touto klávesnicí a klavesnicí HyperX Alloy FPS Pro, Cherry MX Red, US. Chtěl bych se zeptat, zdali je na nich nějaký značný rozdíl, co se týče spínáčů, pocitu citlivosti na dotek apod. Předem děkuji za opověď
Cherry MX RED jsou proslulé Německou kvalitou. Kailh RED jsou jedny z klonů, ale za mě dost povedené. Díky nižší ceně pak tolik nenavyšují prodejní cenu celé klávesnice. Vlastnostmi budou podobné. U CZC máte výhodu CZ popisků na klávesách, což u HyperX nebude. Tudíž jestli nepíšete hmatovou metodou, budete se muset naučit kde je jaké písmenko s háčkem. Pak už je spíše o tom, zda chcete menší klávesnici, zda vyžadujete područku atd.. Kvalitativně jsou HyperX klávesnice velmi dobré.