Diskuze k produktu:CZC.Gaming Dwarf, herní klávesnice, Kailh Red, CZ
Použití bezdrátově
Zdravím, mám klávesnici připojenou kabelem a nevím jak se dá používat bezdrátově, k tomu je nějaký receiver?
Bluetooth
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak zapnout a vypnout bluetooth jelikož jsem s tím měl problém. děkuji přeji hezký den.
USB dongle není přiložen
DObrý den,právě jsem klávesnici vybalil a snažím se ji připojit. Klávesnice je evidentně nabitá, protože svítí, ale součástí balení nebyl USB dongle. Jak mám klávesnici připojit? Klávesnici jsem kupoval jako jedinou bezdrátovou podsvícenou klávesnici s CZ layoutem ve vaši nabídce, ale upřímně jsem výrobkem velmi zklamán.
Podsviceni
Dobry den chtel bych se zeptat mam tuto klavesnici nově a myslim si ze je uzasna ale mam tady jeden hacek muj space bar mi sviti nejak cervene nevito co s tim mam delat ? Dekuji.
Podsvícení
Dobrý den mohu se zeptat jestli může klávesnice měnit barvy podsvícení? např. celá klávesnice bude svítit červeně
Individuální podsvícení; numblock
Dobrý denMěl bych dva dotazy: 1. Dá se u této klávesnice nastavovat individuální podsvícení kláves? Například WASD jinou barvou?2. Je k dispozici nějaká srovnatelná bezdrátová klávesnice i s numerickým blokem? Srovnatelná myslím i cenově, nehledám klávesnici za 4k+ :) Nemusí být mechanická.Případně poradíte mi nějakou BEZDRÁTOVOU klávesnici, která splňuje tyto požadavky?:a) podsvícení (alespoň jednoduché, ale znaky, ne spodek kláves (čitelnost znaků ve tmě), raději s možností nastavení pro jednotlivé klávesy (alespoň WASD)b) Plnohodnotné uspořádání (num. block, možnost základního ovládání hlasitosti (alespoň před FN)c) cena do max. cca 2 tisíc.Nemusí být mechanickáDěkuji
Sleva
Dobrý den, bude někdy na tuhle klávesnici nějaká sleva? Moc se mi líbí, ale nechce se mi utrácet moc peněz.
Beterie a bt adaptér
Zdravím, chtěl bych se zeptat jak dlouho cca vydrží baterie u této klávesnice? Dále bych chtěl vědět či je bt adaptér součástí balení...předem děkuji za odpověď.
Gateron, Kailh, Cheryy BLACK
Dobrý den, bude prosím vás tato klávesnice dostupna někdy s černými switchi?
Co je v zabaleno v klávesnici
Dobrý den,
Chtěl jsem se zeptat co je zabaleno v krabici s klávesnicí, budu moc rád za odpověď.
Problém s úchytem
Dobrý večer, nechápu proč po prvním nasazení magnetických podložek maknetky zůstali na klávesnici a ne v úchytu.
Děkuji Marek.
RGB
Dobrý deň,
rád by som sa spýtal či má klávesnica nejaký software pre RGB aby mi len neblikala ako dúha.
Blikající tlačítko Fn
Dobrý den, když zapnu klávesnici a cca 2 min na ní (hraju, píšu) tak mi začne bíle blikat tlačítko Fn a po cca 30 sekundách mi zhasne podsvícení celé klávesnice.
Nevíte někdo co s tím???
Děkuji za odpovědi.
Přepínaní RGB
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli má klávesnice tlačítko na přepínaní RGB. Předem děkuji za odpověď
Špatně fungujici cela jedna řada klaves
Dobry den, pod stromečkem jsem si rozbalil tuto klávesnici. Bezdratově připojil a zdalo se že vše funguje dobře. Ale obcas se stane že že horni lišta kde je esc, F klavesy, funguje cela jako jedno tlačítko. Např když si chci změnit podsvícení FN scroll tak se mi zapně přehravač otevře internet vypne se zvuk a otevře tento počítač:D ve hře při zmačknutí esc se spustí napověda uloží se hra uděla se screenshot.
Klvesnici jsem vrattil zpět do tovarního nastavení a problem setrvava to i když jedu na kabelu:) Prosím o CZC o vyjádření.
Podsvícení při nečinnosti
Dobrý den, klávesnice se mi ještě nedávno po pár minutách nečinnosti sama zhasla. Nevím čím to je, možná jsem něco zmáčkl, klávesnice nezhasne ani po dlouhé době nic nedělání. Neví si prosím tady někdo s tím rady? Předem děkuji za odpověď. PROSIM
Switche
dobrý den, mohu se zeptat jestli tuto klavesnici muzu koupit v brown nebo blue switches ? nebo popřípadě jakou podobnou klavesnici by jste mi doporucil v TKL, brown nebo blue switches, nemusí byt bezdratova a cena kolem 1500kč
Bluetooth
Dobrý den,
Když nemám na PC bluetooth a koupím si adaptér, bude mít klávesnice stále nízkou prodlevu 1ms?Předem děkuji
Vystavení na prodějně
Dá se někde videt po Praze? Vypadá dobře ale komentáře/hodnocení mě moc nepřesvědčilo a nenašel sem žádnou YT recenzi.
ShakeKub
Dobrý den, mám zapojenou klavesnici ale když chci zapnout Software tak to ukáže že klávesnice není nalezena.
Chybné klávesy
dobrý den, klávesnici jsem si koupil a zjisitl jsem že má chbyy v sobe, například: levý win key a levý alt byly "prohozené", což znamená, že když jsem zmáčkl levý alt tak mi vyskočil windows, trochu otravné, ale vyřešno běhěm 5 minut přes software. na pravé straně byl problém u klávesy Fn a pravého altu. jinak jsem s klávesnicí spokojen. Chtěl jsem se jen zeptat jestli se to dělo jen mně a nebo i ostatním?.
Přeji hezký den
Zvláštní levý shift
Levý shift má trochu jiný stisk než ostatní větší klávesy je to normální nebo spíš nějaká vada?
Jestli to nebude tím že ten levý shift je nejvíce používaný u her tak může být nějak upravený
Podsvícení mezerník
Dobrý den, chci se zeptat, klavesnici mam nově a hned jak jsem ji zapojil do pc tak u mezerníku je podsvícení nerovnoměrné a svití červeně (svítí dokonce, i když dám úrověn jasu na minimum) nevím si rady co s tím? jestli je to na reklamaci nebo je to jen malá chybička někde v programu, kterou lze opravit. Předem děkuji za odpověď.Teď jsem se docetl, že by to mělo singnalizovat stav nabití klavesníce.
2 Zařízení
Dobrý den, dokáže tahle klávesnice být připojená např. k notebooku přes bt a k počítači kabelem zároveň? A jestli lze rychle přepnout z jednoho zařízení na druhé. Děkuji
Zamykání obrazovky
Dobrý den, měl bych dotaz. Když si zapnu hru Counter-Strike: Global Offensive, tak mi hra v módu Competitive běží cca 5 minut normálně, ale po nějaké době se mi zamkne obrazovka a musím znovu zapnout notebook a odemknout jej. Nevíte, čím by to mohlo být.Předem děkuji za odpověď.
Bluetooth připojení
Dobrý den mohu se zeptat zda by šlo mít připojené dvě zařízení přes CZC Dwarf GK700, Kailh Red, CZ myslím tím jak u tyhle myši je USB na bluetooth tak jestli by to nějak fungovalo i na klávesnici děkuji za odpověď
Rozdílné chování Fn
Dobrý den,koupil jsem na zkoušku tuto klávesnici a narazil jsem na nepříjemnou vlastnost. Klávesnice funguje různě dle toho zda je zapojena přes kabel (vypnuté bezdratové spojení) a přes bluetooth.Pokud je klávesnice zapojena přes bluetooth, pak pak klávesy F1, F2 ... fungují dle očekávání a alternativní funkce je dostupná přes Fn.Pokud je však zapojena přes kabel, pak na klávesách F1, F2 atd jsou dostupné alternativní funkce (hlasitost ...) a funkční klávesy (F1, F2 ...) jsou dostupné pouze přes Fn. Je možné toto chování sjednotit nebo alespoň zaponout "Fn Lock?" V manuálu jsem tuto funkci nenašel.Děkuji
Kompabilita
Lze tyto https://www.czc.cz/hyperx-double-shot-pbt-cherry-mx-104-klaves-bile-us/282301/produkt keycaps dát na tu to klávesnici?
Uložení nastavení do paměti
Je prosím nějakým způsobem možné uložit nastavení z aplikace do offline paměti v klávesnici? Jde mi konkrétně o mapu kláves a barevný profil (individuální klávesy různou barvou). Rád bych si nastavil mapu kláves a barvy v PC přes USB a poté tento profil použil na jiném zařízení (MacBook) přes bluetooth. Nikde jsem tuto možnost nenašel a po ukončení aplikace a odpojení USB jsou k dispozic pouze uložené profily bez mapy kláves.Vím, že jde nastavit barvy ručně pomocí Fn+PrtSc, to ale funguje poněkud zvláštně. Když přepnu do módu editace, všechny klávesy zhasnou a musím všechny naklikat znovu. Nelze upravit již uložené nastavení.