CZC Hruškobraní aneb čím míň soutěžících, tím víc výher

Novinky z CZC.cz 73 % hodnotilo 8 uživatelů 18. 9. 2018
Září je sice měsícem vinobraní, my ale dáváme přednost hruškám. Proto byla víceméně nutnost uspořádat absolutně první ročník CZC Hruškobraní. Vybrali jsme si pondělní odpoledne, objednali počasí, Sony, Niceboy, Creative, CONNECT IT a Philips dodali nějaké ty ceny do soutěže a Hruškobraní mohlo oficiálně začít.

První disciplína: Hruška-Nůžky-Papír

Pro začátek jsme zvolili spíše zahřívací hru, aby se naši soutěžící trochu uvolnili a dostali do tempa. Rozdělili se do dvojic a jednoduše proti sobě stříhali jako zamlada. Jenom tentokrát kámen nahradily hrušky. Za nás určitě pozitivní změna. Hrálo se systémem na tři vítězné a jeden z hráčů na konci musel z kola ven. Byl to Tomáš a odnesl si i jako šestý v pořadí super ceny, například bezdrátová špuntová sluchátka od Niceboye.

Disciplína druhá: Hrušquiz

Kolik toho naši GEEKové vědí o hruškách? Mají dostatečné znalosti? Pokud ne, je potřeba jim je rozšířit. A tak jsme si připravili rychlý kvíz se zajímavými fakty o hruškách. Na konci kvízu opět vypadl jeden soutěžící, který byl se svým tipem nejdál od reality. Byl to Dominik a z Hruškobraní si odvezl například špuntová Philips sluchátka nebo herní myš a podložku CONNECT IT. Chcete si náš kvíz zkusit taky? Tak máte možnost, tady jsme pro vás vybrali pár otázek na ukázku.

 

Otázka Odpověď
Kde byly v minulosti hrušky považovány za symbol nesmrtelnosti? Čína
K čemu se v Evropě ve středověku využívaly hruškové listy? Kouření
Co léčili hruškami ve starověkém Řecku? Nevolnost
Kolik dolarů stojí nejdražší hruška na světě? 9

 

Na řadu přišla i hrušková sváča – disciplína III.

Co by to bylo za Hruškobraní bez jezení hrušek na čas? Poslední čtyři soutěžící si teda mohli smlsnout na hrušce. Aby to ale neměli úplně jednoduché, vybrali jsme hrušky, které nebyly úplně 100% zralé a podmínkou bylo, aby po hrušce nezůstalo vůbec nic. Tato hra dala našim GEEKům zabrat a nejpomalejší jedlík Miroslav se s námi rozloučil s taškou plnou cen, ve které byla například stylová bezdrátová sluchátka Niceboy Hive.

Finále: Ponoř se mezi hrušky

Tak nám zbývali poslední tři vytrvalci. Eliška, Marek a Patrik. Finálová hra měla být zlatým hřebem, ovšem tady jsme naše GEEKy evidentně podcenili. Cílem bylo z lavoru plného vody a jablek vytáhnout jediné dvě hrušky, a to bez použití jakýchkoli končetin. Lovilo se pouze pusou. Moc jsme je ale nepotrápili, jelikož vítěz Patrik měl odlov splněn asi za 4 vteřiny, druhá Eliška potřebovala asi jen o vteřinu dýl a Marek, který mohl být možná i první, měl smůlu a druhá hruška mu těsně před úspěšným výlovem vyklouzla.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Finalisti se samozřejmě dočkali těch nejlepších cen, kterých bylo hned několik. Mezi nimi například podsvícená klávesnice a myši od CONNECT IT, bezdrátové repráčky Creative. No a hlavně první cena, kterou byl pořádný reprák od Sony, který se svou funkcí EXTRA BASS a stroboskopovými efekty zaručeně ovládne každou party. Takže gratulujeme vítězi Patrikovi a samozřejmě i všem dalším.

A pokud vám psaný report nestačil, nebo se vám číst prostě nechce, tady je pondělní videoreportáž: