Všechny komentáře k článku:CzechComputer nominován na nejlepší e-shop

Děkuji CZC..

Chtel bych podekovat CZC za profesionalitu, kterou odvadi. Samozrejme jsem hlasoval, ale neni to jen kvuli eshopu. Je to o tom, ze podle me lidem v CZC nejde jen o zisk, ale predevsim o spokojenost klientu, zakazniku. Vstricnost, ochota, profesionalita a lidskost u prodejcu me vzdy mile prekvapila a nejdrive sem si myslel, ze jsem narazil jen na vyjimku mezi prodejci, protoze u konkurence, kde jsem drive nakupoval, jsem narazil na obchodniky s takovou ochotou a vstricnosti. Ale postupne jsem narazil na jine obchodniky a nikdy jsem se nesetkal s pocitem, ze otravuji. A jeste k tem negativum obcas, ze odpovedi na produkty nejsou nekdy vubec a nekdy nepresne a ze cekaci doba na test PC v reklamacnim je dlouha. No jeste aby nebyla, kdyz je tolik zakazniku, takze to je snad jasne a pracovnici CZC jsou take jen lide, kteri nemohou vedet vse a chybovat je lidske =). Proto velmi dekuji a rad si priplatim i kdyz konkurence ma o neco levnejsi produkt, ale z duvodu kvality a profesionality se rad vratim :)

Možnosti
2 reakce
poslední 21. 10. 2008 23:51

Máš naprostou pravdu.Jsou naprosto ochotní,vstřícní,....zaslouží si pochvalu :)

 

@Raintin: Vykur mame pero ty malej zmetku..