Všechny komentáře k článku:CzechComputer nominován na nejlepší e-shop

Nominace

Nominace ještě nic neznamená, záleží na konečném pořadí (nominovat lze kde koho). Výborné na czechcomputeru je zejména možnost diskuze ke každému výrobku, člověk si tak udělá alespoň nějaký obrázek o tom co vlastně kupuje (a po přečtení hodnocení kolikrát radši ani nekupuje).

Možnosti
1 reakce
poslední 9. 10. 2008 22:05

Po letmé kontrole parametrů nějakého produktu hned jedu dolů do diskuze si přečíst příspěvky uživatelů protože tam najdu i to , čím se nikdy žádný výrobce ani prodejce nepochlubí. Rozhodně to bývá zajímavější než oficiální popis produktu (czc promine) který občas stojí za starou belu a jsou tam nasekané takové technické boty že hrůza. U konkurence mi tato možnost hodnotit, fotit, recenzovat silně chybí a když zrovna v czc není něco skladem, nestalo se mi že bych čekal nějak dlouho. A pokud konkurence něco má a czc má dodací lhůtu u stejného artiklu neznámou, přecijen vždy diskuzi na czc navštívím a s pocitem ze jsem zhřešil nakoupím u konkurence.