Všechny komentáře k článku:CzechComputer nominován na nejlepší e-shop

Velká gratulace

Určitě si to zasloužíte ;)

Možnosti
1 reakce
poslední 2. 10. 2008 14:15

Proč by si to zasloužili? D2laj to pro peníze. Ty si zaslouží. Všechno ostatní je vedlejší. Celá ta křištálová lupa je jen reklama. Pořád jde o peníze. O naše peníze.