Všechny komentáře k článku:CzechComputer nominován na nejlepší e-shop
No...
Sem dneska ráno četl od Český informační asgentury, že nějakou soutěž o nejlepší e-shop vyhrála ***** nebyla to tahle křišťálová kupa??
:-))
Vo odpověď firmy Czech Computer teda rači nežádám :-)
Wow, dobře nastavený filtrování řetězců!!! Místo těch hvězdiček tam byl krám co se menuje B1zb (b=a) a vono to se mnou takle vychcblo (b=a :-D)
@Jhc75: vim co myslíš, maj to tam sice o pár korun levnější, ale nemůžeš tam takhle diskutovat. Většinou moje poznatky pocházej z CzC a odkazů na recenze videa atd. Super!!!
@Jhc75: No tak A1za by tu soutěž snad nevyhrála ne? Vždyť na ni každej nadává že se k lidem chovaj sviňsky :(
Vyhlaseni vysledku Kristalove lupy 2008 probehne az 27.11. tedy za vice nez mesic. Je tedy mozne, ze se jednalo o jinou anketu nez KL 2008.