Všechny komentáře k článku:CzechComputer nominován na nejlepší e-shop

Re Gratuluji

Přidávám se ke gratulaci jsem taky Vašim stálím zákazníkem a doposud jsem velice spokojen s Vašim obchodem a doufám že vyhrajete.Těšim se na další spolupráci.

Možnosti
2 reakce
poslední 31. 10. 2008 14:30

I já jsem spokojen se službami CzechComputeru .... můj hlas je jejich

 

@Cissa: i ja jsem se zaradil mezi hlasujici gratuluji