Všechny komentáře k článku:CzechComputer se stal HP Gold Prefered Partnerem 2009

Hm

Tak ke skode to urcite neni,snad to nejakej prinos mit bude

Možnosti
5 reakcí
poslední 25. 10. 2008 23:05

No, nedovedu si moc představit vyhody. Možná při reklamaci a následných opravách. Nebo z toho budou plynout nižší ceny?

 

@mugsat: Já doufám, že výhodou by mohli být nižší ceny a možná také lepší dostupnost.

 

@cacanovotny: Dostupnost mozna bude lepsi, tomu bych i veril, ale ze by czc zlevnily ceny prodktu HP se mi moc nechce verit, mozna o malicko:) jinak by to melo mit vliv na reklamace, meli by byt rychleji vyreseny:)

 

@cacanovotny: Nižší ceny, to můžeme jenom hádat, každopádně to může zlepšit odbornost a kvalifikovanost pracovníků CzC. Je to určitě dobré, hlavní kdo bude mít přínos jsme samozřejmě my zákazníci. Jsem rád.

 

@cacanovotny: no snad to tak bude,.pre nizsi ceny sou pro zakaznika lakave