Všechny komentáře k článku:D-Link: Čím víc antén, tím víc Wi-Fi

Jde to i jinak

Funguje to, ale s 1GBit ethernet je to absolutně neporovnatelné. WiFi jsme úplně zrušili a natahali jsme po baráku Cat6 a jsme za vodou, PC-PC jede zhruba 50MB/s a ve hrách je ping <1ms.

Možnosti
3 reakce
poslední 23. 1. 2009 16:25

Je-li to neporovnatelné, proč tedy porovnávat? Tohle je diskuse k Wifi...Ten ping máš jen v rámci LAN, většina smrtelníků stejně hraje online (čili přes net) a tedy s vyšší odezvou.
Navíc na hraní a v domácí síti zvlášť Gigabit ani nevyužiješ (nicméně vzhledem k ceně prvků implementaci chápu).

 

Nemá každej možnost nebo chuť tahat všude kabely ale jinak máš naprostou pravdu

 

@ciakval: Chuť by byla, ale ta možnost ne vždy. Souhlasím