Všechny komentáře k článku:Dell Inspiron Mini 9 – nová jednička na trhu
DELL
Už jen kvůli tomu že je to DELL tajk do něj půjdu... Ani by nemusel být s českou lokalizací... Do poslední chvíle jsem váhal jestli WIND, nebo Eee, ale teď už to mám jasný, bude to už můj čtvrtej DELL, a abych řek(srovnání s notebooky s jakými jsem se setkal u kamarádů(asus,toshiba,hp o aceru radši nemluvě)) tak kvalitnější než dell už je jen IBM,
Moje rec, DELL patri svym pracovanim k nejkvalitnejsim.
@GhOst24: Zajimave by bylo kdyby podobny netbook udělal apple. Vemte si 10'' nebo 9'' verzi macbooku, to by byl zase vítěz pro mě ( v případě že by neplatila tradiční česká předraženost )
@FrankieCZE: Ale o tom neměj pochyb. V ČR by to bylo předražené jak noha, zčásti i proto že by to byla "žhavá novinka".
@mtmccox: Zrovna na to bych nespoléhal... vedení dellu není zas tak blbé, aby ten samý(+- WIND, One a Eee jsou v podsatatě ten samý přístroj s menším nebo větším HDD,RAM a jiným obalem) přístroj prodávalo řádově dráž, než třeba ASUS; a v hodnotě cca. 12000 koupíš už "celkem" slušnou 15.4". Odhaduji že dell nasadí cenu základu kolem 8-9tisíc.. nejlepší verze by neměla přesáhnou 11 tisíc (IMHO)
@vladymyr: Ještě dodám že jestli máš někoho kdo by ti to koupil v USA nebo UK, tak tě to nevýjde na víc než 10000 za nej verzi i s poštovným... zamýšlím že to tak asi udělám
@vladymyr: záleží na záruce...pokud v usa dostaneš mezinaródní NexBusinessDay záruku, tak je převoz do evropy jasná záležitost. Jinak to nemá význam. Notebook bez záruky,navíc zcela pasivně chlazený... prostě si to koleduje o malér.
@apsprojekt: Urcite by tam ta zaruka byt mela. Takovehle firmy prijimaji reklamace vsude ve svete, kde maji zastoupeni...