Všechny komentáře k článku:Dell uvolňuje další výkonný notebook
Krása
Opravdu krasavec, velmi se mi líbí to provedení oranžovo - černá. Co se týče hardwaru, na notebook opravdu špička, ale v tom se určitě odrazí cena. Když jí pánové od Dellu zvolí rozumně, dávám tomuto notebook velkou šanci na úspěch. Také záleží na baterce, i při té méně výkonné konfiguraci určitě bude hodně žrát.
tak ale určitě se najde hodně lidí, co mají peníze a za kvalitu dellu zaplatí.. Musím se připojit, dell má v podlední době designově moc pěkné (některé) modely..
wow, výkonný notebook v nádherném kabátě.hned bych ho bral :)
vypada, jako by byl zalit do pomerancove cokolady :-)) ale to uz mluvim z hladu .. ne ted fakt, je fakt moc peknej ... sem zvedavej na realnou cenu :-)
Asi, jsi řekl vše co jsem chtěl jse zmínit já ... desin krásný hardwere no nejí také špatný cena bude také hezká... Myslím jsi že baterku daj průměrnou tím paádem 2h. - 3h.