Všechny komentáře k článku:Dell vydá notebooky pro nejnáročnější

Grafika

Skoda ze tam neni HD4870 apod. Nvidie grafiky ted maji problemy v NTB a sou obecne dost zrave a topi. Timhle HD4870 s 55nm procesem trpi daleko mene kort v mobilni verzi ktera uz je v priprave a prvni vzorky sou uz vyrobcům NTB dostupne. Je videt ze se DELL moc nepoucil s tim skandalem vadnych cipu od nvidie, ktera mu dost nepomohla v prestizi.

Možnosti
6 reakcí
poslední 24. 9. 2008 14:32

Njn, asi mají smlouvy tak tam musí cpát nVidii.

 

@slabad: proc mu davate minuska kdyz ma pravdu? proste nemaj na vyber a o topivost se neda mluvit kdes to vzal v notasu sou uplne jiny typy nez ve stolnim

 

a co by si s tou ati grafikou chcel robit ?? Na CAD zabudni potom rovno zabudni. Aspon niekto ma rozum a nepouziva ich v CAD triede. Ja len cakam na cenu a asi do toho pojdem.

 

@kmeco: Radeony nemají s CAD nejmenší problém. Jmenujte mi prosím jedinou aplikaci v které mají radeony problém (myslím teď). Jestli vyhrabete nějakou kauzu 8 let starou, tak prosím. Já měl naposled problém rozchodit pořádně openGL na 88GT v archiCADu. Ale to byl problém programu, ne karty. Navíc současná firegl řešení jsou výkonnější než quadro

 

@apsprojekt: radeony jsou v mobilním segmentu všeobecně lepší :p

 

@kmeco: dalsi blbost
AUTOCAD oficialne s ATI spolupracuje a ATI ma certifikaci. Je videt ze totalne nevite jaka bije.