Všechny komentáře k článku:DFI pracuje na základní desce LANParty UT X58
Ani to dlouho netrvalo
Ani to dlouho netrvalo a už tu máme první pokus řešit problém společného napájení Core i7 a DDR3 pamětí.
Trosku malo info nato kolik se ho na netu vali
prvne doplnim ze PCIe je s rozlozenim linek 16x 8x 8x, dale ma deska snadno vyjmutelny BIOS, cos uvitaj ti co to prepisknou pri taktovani a odpinknou si i BIOS, a dale ze na desce zatim chybej nejen chladice, ale kuprikladu i samotne napajeni
@Shap:
jj,přidám kraťounký článeček, snad tam někdo najde,co hledá :o)
http://pctuning.tyden.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=11748&Itemid=67
@Shap: Je sice pravda že CzC přináší informace kupříkladu o noviknách řekněme v menším rozsahu a se zpožděním, ale jsem rád že to tu je. Valná většina českých eshopů nedělá pro své zákazníky a veřejnost "ani to málo" jako tady.
DFI je vždy kvalita
Držím DFI palce, aby jim to vyšlo :) Vypadá to totiž hodně pěkně