Všechny komentáře k článku:DigiZone: Na návštěvě u Dance radia

Hmm

no docela fraska no jako vedet jak se nekam jde to moc nepotrebu ju :)))

Možnosti
1 reakce
poslední 26. 1. 2009 21:05

v pátek půjdu k babi, asi o tom taky něco napíšu... x)