Všechny komentáře k článku:Doprava po celé ČR zdarma!
S křížkem po funuse
Zatím co ostatní prodejci to nabízí už dávno, tak CZC se teprve ted probudilo. No a ostatní mezitím snížily na 5000kč.
Některý dokonce i na 3000
a neni to nahodou tak, ze to neplati pro jednu konkretni zakazku, ale pro celkovy objem zakazek ? tj. treba 20 objednavek po 500 Kc ... to jsem si nikde jinde u maloobchodu nevsiml - vztahuje se to vzdy k objemu jedne zakazky ....
Přesně tak. Už mě to sice nepálí, protože to mám do CZC 2 stanice metrem z práce, ale limit 10 000 je už oproti konkurenci vysoký.
@vio: limit je opravdu vysoký,tohle na czc trochu zaspali,u nás jenen nejmenovaný obchod má dopravu zadarmo už od 5000
@josifek1: Chtělo by to snížit limit na těch 5000 to je taková únosná hranice. 10000 to je tak aby jsi koupil počítač. Jsem pro hranici 5000
@ZdenekBlaha36: u konkurence je to ale tak ze objednavka prez 5000,- je s postovnim zdarma, czc ma dopravu zdarma takze ti to privezou oni a ne ceska posta nebo ppl :)
@Bighead007: Tomu se mi nechce věřit. To by bylo neuvěřitelně drahé. Pochopil bych to ještě po Praze, ale z Prahy do Ostravy?
jeden nejmenovaný obchod se sluchatkama posila zadarmo vsechno.
@martinmaster: ono je taky rozdíl mezi sluchátky a big tower case nebo kompletním vodním chlazením... nehledě na ty superteleobjektivy...
@Lukaash.tucnak: no dobre, ale na ty superobjektivy je taky o mnoho vetsi provize, nez na sluchatka za 500. NO ale s tema kejsama mas pravdu, ale na druhou stranu, kolikrat budes kupovat samotnej bigtower, kdyz uz neco kupujes, tak vetsinou s s "vnitrnostma"
Sice dobrej nápad, ale né nic novýho a 10000, je dost vysoká částka. Dělaj velkej poprask pro nic, protože to asi moc lidí nevyužije.
mam dodavatele kde neplatim postovny jiz za nakup za 2000,- bez DPH a navic mi to vozi GLPko...
Já bych zavedl něco jako přeprava s Českou poštou zdarma. Jejich služby jsou otřesné. Když vám někdo do telefonu na call centru tvrdí, že se vám snažili 2x do firmy doručit balík a nikoho nezastihli (ve firmě je nonstop recepční a dalších 200 lidí :) a následně vás donutí si jet na pobočku osobně, abyste zjistili, že balík uložili na úplně jiné pobočce... no comment :) CZC za to nemůže, ale platit za tohle? ;-)