Všechny komentáře k článku:EVGA představila novou základní desku pro hráče
Pěkná
Rozhodně je pro hráče jak dělané, ale nechápu proč má 2 IDE konektory, dyť už se skoro nic přes IDE nezapojuje v dnešní době. MAX ještě njaká ta mechanika. Také by tam mohli dát místo konektorů PS2 USB porty. Jinak super základka, ale rozhodující bude cena.
LOL tak za prvy, ta deska ma jen jeden IDE, ten tvuj druhej je na disketovku. A za druhy pocet konektoru (USB,PS2) je ciste individualni zalezitost, pac nekdo potrebuje treba 2 USB a ma porad starsi klavesnici s mysi do PS2 a jinymu ani 10 USB nestaci :o)
Někdo kdo upgraduje ze starého stroje určitě IDE využije. Vžij se do role že máš fůru dat na disku se starším IDE rozhraním, a koupíš nový jenom na systém...určitě budeš rád že i do nového počítače dokážeš starší disk zapojit.
@Mastodont: Stejně si myslím že mít IDE rovnou na desce je mnohem pohodlnější, prostě si vybereš rozhraní a o nic jiného se starat nemusíš.