Všechny komentáře k článku:EVGA představila novou základní desku pro hráče

Chladič chipsetu

Toto řešení chlazení chipsetu zdá se mi poněkud nevhodné, kvůli možné kolizi s chladiči procesoru. Je zjevné, že tato deska je zaměřena na chlazení vzduchem, proto hodně dimeznované vzduchové chlazení chipsetu, ale na druhou stranu již zmiňovaný problém s kolizemi. Pokud by ta deska byla myšlena na vodu, tak by použili možnost zapojení vody na chlazení chipsetu.

Možnosti
5 reakcí
poslední 25. 10. 2008 13:10

Ale zas na druhou stranu se dá předpokládat že bude chladit docela dobře. Vypadá hodně solidně ale chtělo by to nějaké ůdaje o teplotě no.

 

@Nick Twisp: spis to vypada, ze chipset hreje jak blbec ...

 

@beznick: Všechny recenze na starší MB s 790i poukazují na horký NB a tím i omezené taktovací možnosti.
Naopak recenze téhle EVGA taktování vyzdvihují, takže to vypadá, že chladič svou funkci plní!

 

@Anonymní uživatel: to mozna plni..ale kdyz na ni tak koukam tak volit chladic procesoru jako napr Noctuu..tak ji tam asi clovek nenacpe :/

 

no trochu pravdy na tom bude ale jinak vypada pekne a mohla by byt slusna :-D