Všechny komentáře k produktu:Far Cry (PC)
Re: Zkusenost
Ja mam: AMD Athlon 64 3400+, 1024+512= 1536Mb DDR pameti Corsair 533Mhz CL 2, Ati Radeon 9800XT 256Mb Asus s VIVOem, 250Gb Harddisk Maxtor Diamond Max 9 7200 ot./min. 8Mb. A kupoval jsem to v cervnu 2004... To je v dobe Lukasovyho clanku. Na very high detail 1024x768 mi slape vpohode akorat kdyz prileti vrtulnik tak se to trosku zecne cukat ale jakoby se to jenom spomali a az to za cca 5 vterin nacte textury tak je vse vpoho... A kdyz zapnu vyhlazovani hran 4x FSAA tak to bezi asi na 45FPS takze to je skoro jakoby to bezelo normalne...takze asi tak:-) PS: Dneska uz je to o nicem jinym: FX-55, Ati Radeon X800XT PE 256Mb Asus, az 8 Gb Ramky DDR 2 675Mhz 2x 300 Maxtor Maxline III tusim 7200 ot./ min. 16Mb kdovi jestli to neni 10000 otacek za minutu, tahle sestava by to rozhejbala ze byste videli!!! Klido pido, 1600x1200, Very high details, 8X FSAA 8xAF a dalsi efekty na maximum pod 40FPS by se to rozhodne nedostalo!!! ani pri prileteni vrtulniku...A to mluvi za vse...
Hele trosku kecas o svym HW pac pameti 533 nejsou CL2 od zadnyho vyrobce jo!! takze nekrm!
Jinak ono ani nepotrebujes zadny FX55! Ale staci neco slabsiho!