Far Cry (PC)_746811929
Far Cry (PC)
Produkt není určen k prodeji.

Všechny komentáře k produktu:Far Cry (PC)

???

Tohle fakt nechápu... Všichni tady píšou jak se jim to seká na takovejch strojích. Já mám Celerona 1.1 GHz (Tualatin), 288MB SDRAM (133MHz), 40GB HDD (7200RPM), Leadtek Geforce 6600GT 128MB, a jede mě to na 1280x1024x32, very high detaily (bez antialiasingu) na cca 60FPS. Takže kdo má dobrou grafiku a šunku zbytek může bejt klidnej. Používám "peč" 1.3. Mimochodem neví někdo kde seženu noCD crack??? Nechce se mi totiž furt strkat DVD do mechaniky.

Možnosti
10 reakcí
poslední 24. 10. 2005 18:53

Já zase nechápu jak ti to může jít. Mám durona 1.8GHz, Kingmax 256MB 333MHz DDR, 60GB Western Digital 7200ot a grafárnu Sapphire 9550 128MB 128bitů a můzu to hrát jedině na low detaily při 800x600x32.

 

@tofoj@seznam.cz: Jednoduše proto, že mám o dost lepší GPU... Hodně podobnou sestavu jak máš ty má i jeden kamoš, ale má GPU Radeon 9600SE od Asusu a jede mu to taky naplno.... Tak nevim

 

@pazda: Už mám 512MB DDR 333MHz a je to furt to samý. Kolik máš ve 3D marku 2003? Já mam 2100 bodů.

 

@tofoj@seznam.cz: To je grafárnou já mám 7400...

 

@pazda: Hele Pazda,
nechci bejt neslusnej ale kdyby nekdo umel krast tak, jako ty lhat tak by byly vsechny banky vykradeny. Celeron 1.1 že je lepší než duron 1.8GHZ? koukal jsi vubec někdy na testy? A to že mas 256DDR a jede ti to v poho? HAHAHAHAHAHA Tak takovej blabol jsem dlouho neslysel. Ta tvoje grafika co mas(mimochodem ji mam taky) potrebuje poradnej vykon procesoru a ne nejakej celeron na 1.1GHZ. Dle meho nazoru jsi Far cry ani nerozjel a jestli ano tak maximalne v 800x600 při medium detailech a svapuje ti to jako o život. To u mne neni "hra mi jede v poho".Nechapu lidi co tady placaj takovyhle nesmysle.

 

@jan_rehak@email.cz: Hele je mi uplne jedno jestli mi veris nebo ne. Ja o svy pravde nikoho presvedcovat nemusim a ani nechci. Ale kdyz uz jsme u toho vytizeni procesoru, jasne ze muj procesor nevyuzije max potencial karty ale dokaze ho vyuzit natolik aby v 3DMarku05 vytahl 2800bodu a kdyz si vemes ze treba Ati moility Radeon vytahne nejakych 2200bodu a Far Cry na nem jede stejne jako me, tak nevim co resis. Spravne bych mel mit hodne pres 3000bodu takze je tam jistej propad ale na Far Cry to staci. Uvedom si ze ne vzdy zalezi jen na procesoru. Ale musim uznat ze kdyby nekdo napsal to co ja pred tim nez jsem to vyzkousel tak bych asi sesmolil podobnou narazku a ze to neni mozny.... ale me to fakt takhle jede a to je pro me dulezity. Jinak je somzrejmy ze napr. jakykoliv loading mi trva neskutecne dlouho, skoro jako reklamy na Nove.

 

@jan_rehak@email.cz: No neda mi to abych si neprisadil :-):
1.dotycny nepsal,ze Celeron1.1 je lepsi nez Duron1.8,ale ze ma lepsi GPU-rozumej grafickou kartu (ne CPU) ;-)
2.na starem pocitaci jsem hru bez problemu rozjel na Athlonu1.2 s grafikou GeForce2MX a 380MB RAM v rozliseni (tusim) 800x600 a stredni detaily,takze jak uz tu hodnel lidi psalo,jde to...Obecne bych rek,ze problem muze byt (jak nekdo vyse psal),ze stare grafarny podporuji jen nektere funkce a na ostatni se vykaslou a pak to jde obstojne bez nekterych efektu,nove grafarny umeji vsechny funkce zobrazeni co ta hra nabizi,ale obcas na to nemaji dostatecny vykon a pak se to muze trhat.A rada-pokud ozelite trochu efektu,tak stahnout trochu detaily v nastaveni hry,nebo primo v ovladacich-RivaTuneru vnutit nizsi verzi Pixel/Vertex Shaderu ci OpenGL atd.

 

@mpitman: Diky doufam ze to pochopil :) ja mel v ovladacich nastaveno vse na nejvyssi vykon a nejhorsi kvalitu. jak rikas jsem si jeste trochu pohral s rivatunerem a hned to slapalo bez problemu na nejvyssi detaily (bez FSAA) na 1280x1024.... mel jsem i screeny z Fraps ale v domeni ze je nevyuziju jsem je smazal a jak je videt tak jsem udelal blbost.

 

HAHAHA to je EXtra vtipný.. malem sem spadl ze zidle HEHEHEHE

 

@vorechi: Neubliz si! :D

 
kód: 27250
Far Cry (PC)_746811929
Produkt není určen k prodeji.
V příběhu se vžijete do role Jacka Carvera, se kterým se vypravíte po stopách záhad jižního Pacifiku.