Všechny komentáře k článku:Finská společnost MultiTouch CY předhání Surface
Nádhera
Tak to je vážně super jak v matrixu nebo v tom jendom filmu nevím jak se už jmenoval.Cena je taky velice zajímavá asi né pro každého :) Jinak jestli to půjde takhle dál tak jsme zvědavej kam se to až dostane.
opravdu zajímavé
Minority Report :) vypada to zajimave ale taky na to na to musi byt odpovidaici hw
@osprey: budeš se divit, ale v poklidu ti stačí například ty 9400GT,který se prodávají cca 1500.Jinak v tomhle vidím budoucnost pro komunikační střediska.
Tak už je taky pomalu na čase, abychom se tomu Matrixu začali blížit (ale jen v některých věcech :D
Dokonce bych si i uměl představit reálný využití takových obrazovek, což o spoustě novinek říct nemůžu.
@Tommij: Je to fajnovní hračička která mi připomíná iPhone 3G, ovšem v několikráte větším provedení... Jde vidět, že technologie multidotykového ovládání je na velikém vzestupu. Btw, za pár let budete mít tohle ve vaší domácí ledničce a ani nemrknete, sic to bude už promakanější technologie než dnes, ale musíte uznat, že nemá cenu kritizovat něco úplně nového a neodzkoušeného...