Všechny komentáře k článku:Fujitsu Siemens představilo profesionální herní notebook

Jéj

Už vidim,jak vy chytrolíni cpete GF 9800 GTX do notebooku,sice pojmenování "Profesionální herní ntbk" je pravdu podivné,ale to je jako chtít po Smart For Two aby jěla na max. 250KM/H...

Možnosti
5 reakcí
poslední 27. 1. 2009 0:06

@Vik: Ale tyto notebooky stoji pres 50 000, za tuto cenu postavis mnohem kvalitnejsi stolni pocitac

 

@psindel: Sice máš pravdu, ale nepouštěl bych se do srovnávání notebook vs. stolní sestava. Vše má své pro a proti a záleží na každém, jestli to dokáže posoudit a rozhodnout se pro jednu z variant. Osobně jsem zastáncem notebooků vzhledem ke své práci a častému cestování, ale dokážu ocenit i kvalitní stolní sestavu. Jinak se musím se přiznat, že jsem zastánce této značky (FSC) a tento notebook se mi velice líbí (hlavně designově), ale jeho výkon také není zanedbatelný.

 

@psindel: No né, to je reakce na soapa, který tvrdil, že by nás chtěl vidět, jak do NB narveme 9800M GTX - nározně jsem mu to ukázal, nic víc, nic míň :-D. Samozřejmě cena 50.000,- je uvalená, ale jedná se taky o reakci na PROFESIONALNI HERNI NB.. Právě počínaje těmito dvěma modely bych začal mluvit o profesionalnim hernim NB a pakliže je někdo profesionálním hráčem, tak 50.000 na výbavu pro něj zpravidla není žádný problém a tedy potřebuje-li aktuálně mobilitu, koupí s minimální konfigurací viz výše. Jakožto student samozřejmě volím notebook. Se svým GX701X-287CZ jsem víc než spokojený. 3D mark 2006 mi hodí 5700b, což je pro mě více než dostatečné. Sacred 2 i Mass effect na vysoké detaily bez jediného škubnutí, krásně plynule. Já opravdu nepotřebuji ke spokojenému hraní extra-high detaily a 16*AA ;-). I proto jsem zvolil NB.

 

@Vik: Já zase reagoval na příspěvek od uživatele "psindel". Já jsem také notebookový typ vzhledem ke své práci a častému cestování. Stolní sestavu bych doma neužil, protože se tam ve většině případů jen vytočím a jedu dále :-). A nejsem hráč... .