Všechny komentáře k článku:Fujitsu Siemens uvádí notebook AMILO Si 2636

Pěkný

je to pěknáý ale určite to bude drahý

 

@mckvak: Jo, to asi jo ale nic pro mě :)

 

Design

vzhledove mne osobne se nelibi!!! to cervene mi nesedi,dole vykrojeny monitor vypada divne a kolem tačpadu kolecko je sice netradicni a originalni,alu pusobi jak vejce a nehodi se ke zbytku nb...vzhled bych dal jak ve skole ctyri,,paramtetry jedna minus

 

Siemens jak má být

rozumná cena i výkon pro běžného uživatele plně dostačující