GEEKové z CZC.cz spouští spolupráci s Alžbětou Trojanovou a AtiShow

Praha, 15. 4. 2019 – Od dubna rozšiřuje CZC.cz portfolio vlastní video tvorby, a to hned o tři nové formáty. Zpravodajský GEEK News a recenzní Beta Test si vezme pod křídla ostřílená herní publicistka Alžběta Trojanová a unboxing CZC vs AtiShow bude moderovat youtuber Martin Malý. Všechny nové formáty budou k vidění na sociálních kanálech CZC.cz.

Čtrnáctideník GEEK News má již svou premiéru za sebou a divákům představuje nejčerstvější novinky z technologického světa. V průběhu dubna jej doplní měsíčník Beta Test, ve kterém Alžběta Trojanová nabídne autentickou uživatelskou zkušenost s vybraným produktem napříč sortimentem e-shopu CZC.cz. 

Sama moderátorka ke svým novým pořadům říká: “Technologie měly ke hrám vždycky blízko a samotnou mě baví sledovat, jak rychle se vyvíjejí. Na spolupráci s CZC se tak rozhodně těším. Nakonec možnost vyzkoušet si novinky třeba ze světa smart elektroniky, tomu se snad ani nedá říkat práce.”

Na unboxing a recenze v pořadu CZC vs AtiShow se mohou diváci těšit jednou týdně. V každém díle moderátor podrobí důkladné kritice jeden vybraný produkt. “Pořad rozhodně nechci pojmout jako komplexní recenzi, jako jediné video, které člověk musí vidět, aby o produktu věděl vše. Spíše se zaměřuji na lidštější formu jeho představení v praxi. Na to, co mě osobně zaujalo, co mě baví, a jaká vlastnost mi přijde nejužitečnější. Chci to zkrátka dělat jinak a po svém. Bude to ale výzva,” komentuje to tvůrce Martin Malý.

Všechny tři pořady budou mít stopáž kolem pěti minut a budou publikovány na YouTube kanálu CZC.cz, GEEK News a CZC vs AtiShow navíc i na facebookových stránkách společnosti.

“Video přírůstky chystalo CZC.cz několik měsíců a jsme opravdu rádi, že se vše podařilo rozběhnout i přes aktuální karanténní opatření. Museli jsme sice u řady věcí přistoupit na kompromisní řešení, ale z finálních výstupů máme opravdu dobrý pocit a věříme, že budou diváky bavit,” říká k rozšíření video obsahu Milan Duda, marketingový ředitel CZC.cz.

Moderátorka Alžběta Trojanová je spojována zejména s herním světem, do kterého oficiálně vkročila v roce 2004, kdy začala psát pro časopis Gamestar. Za svoji dlouholetou kariéru psala i pro časopis Score, web Hrej.cz, ale vedla i stránky Hratelne.cz nebo Booom.cz. V roce 2011 začala moderovat pořad Re-Play na Prima COOL, kde také od roku 2013 převzala pozici šéfredaktorky. V roce 2019 spolu s Mikolášem Tučkem rozjeli pořad New Game + a od března letošního roku se věnuje video sekci webu Games.cz. Díky velkému vhledu do herního průmyslu mohou diváci GEEK News sem tam očekávat i komentáře k herním novinkám.

Martin Malý už téměř 10 let tvoří svoji internetovou YouTube show, kterou pojmenoval AtiShow, a která má aktuálně 503 000 odběratelů. Videotvorba ho nicméně baví už od dětství a jeho první videa vznikala už v době, kdy ještě YouTube ani neexistoval. Svoji tvorbu popisuje jako krátké příběhy ze svého života, ve kterých chce divákům předávat to, o co se sám zajímá, a co ho baví. Technologie jsou pro něj jedním ze zajímavých témat, protože ho fascinuje, co všechno jsou lidé schopní vymyslet, aby si zjednodušili či zpestřili život.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Akční nabídka Akční nabídka