Všechny komentáře k článku:GeForce 6800 ULTRA - synonymum ohromného výkonu či ne?

KDY?!

Kdy asi tak bude karta skladem ?Ptam se opravdu na priblizny termin ..

Možnosti
3 reakce
poslední 6. 5. 2004 11:44

Řekněme, že do tří týdnů.. možná i dříve.

 

@Ondřej Grym - CZC: 3. tyden uz ubehnul a na vasem webu neni GeForce Fx-5600.Jak je to mozne kdyz jste rikali ze vyjde 3 tydny po vasi odpovedi ze 14.4.2004 jak je to mozne???Dokonce i skladem...PS:mozna i drive:-) :-( - skutek utek :-)...

 

@007: dodavatel jí prozatím nemá a proto jí ani nemáme v nabídce