Všechny komentáře k článku:Gigabyte odhaluje základní desku pro Intel Core i7

Peníze

já to vidim stejně tak že si o tom akorát přečtu :D jelikož do teď jedu na ddr 1 1gb :D mam 4 sloty a pořád je to pro mě dostačující :D(pro mě) takže vidim to fakt jen na to čtení recenzí :D nemam na to prostě finance :'(

Možnosti
1 reakce
poslední 1. 9. 2008 8:20

Zdravicko no ze Vam staci DDR 1 1 GB je fine ale osobne si myslim, ze dnes uz i v kancelarich (pro psani rozsahlych dokumentu) to je nedostacujici, zvlast pokud jste nucen pouzivat Win Vista (pro ty bych to videl jako rozumne mit 4GB a 64bit verzi Win) - ono kdyz pouzivate word a editujete sto a vice strankove dokunemty s grafikou u toho musite mit zapnuty email a jeste jeden kontrolni (zdrojovy) soubor ve wordu a jeste chcete mit zapnutou hudebni kulisu (mp3) tak ta pamet jde setsakra poznat (swap).