Diskuze k článku:HP EliteBook 6930p nabídne výdrž baterií až 24 hodin
12 článků??
Nejsou už normálně používaný Li Ion/Pol baterky?? 12 článků by dávalo 44.4V (3.7*12)tolik totižli onky maj ma článek. Počet článků se udával ještě za dob NiCd a NiMh baterek co dávaj 1.2/1.5V. Kdyby radši napsali kolik to má voltíků a kolik Ah aby si člověk moh udělat představu o výdrži. U jednoho típka sem viděl napájenou LiPol baterku 11Ah tušim 3*4..ony dou totiž pájet jak sériově(zvedání voltáže) tak paralelně(zvyšování kapacity a max. proudový zátěže)
Hard Drive Caddy pro HP Upgrade Bay
Dobry den,
Rad bych se zeptal jestli je neaka moznost u vas zakoupit adapter ktery umozni dat misto DVD mechaniky dalsi HDD.
http://newmodeus.com/shop/index.php?main_page=product_info&products_id=216
Bohuzel jsem nenasel nikoho na Ceskem trhu, kdo by mel tohle nebo podobne produkty v nabidce a byl bych rad, kdyby tuto diru zaplnil muj oblibeny prodejce :)
Výbava - porty
Co mě opravdu mrzí je, že nemá v dnešní době místo D-SUBu DVI, lépe HDMI konektor, notebook se počítá jako hodně mobilní, ale občas by se hodilo připojit i větší monitor-TV, a po Dsubu je to dnes již zpáteční...
3 Hodiny
No nevim, kde chce HP tech 24 hodin najit :) Ja mam tenle ntbook doma s klasickou 6 clankovou baterkou a vydrzi to tak maximalne 3 hodky s wifi, kdyz se vypne, mozna ze se k 5 hodinam dostane s uplne stazenym displejem a pokud nebudu delat nic narocneho.Dost pochybuju, ze dalsi 12 clankova baterka a SSDecko dosahnout 24 hodin, mozna v hybernaci :D Ale tech 10h by to byt mohlo. Na druhou stranu, 12 clankova baterka bude vazit skoro to sami jako ntb coz uz ztraci kouzlo mobility :DJinak je to super kousek, ale ty casi jsou nesmysl :)
Parádní výdrž=vysoká cena
Výdrž 24 hodin je parádní.Jen cena bude asi vysoká.Mimo mé možnosti.Ach jo, proč věci, které jsou tak skvělé,jsou tak drahé.Můj finanční limit na notebook o 10000Kč tohle asi neskousne.Celý život se pohybuju v low-endu...