Všechny komentáře k článku:HP obohacuje sérii iPAQ o dva nové modely

Zajímavé

HP na sebe v poslední době hodně upozorňuje v segmentu mobilních telefonů. Myslím, že model iPAQ Voice Messenger bude asi hodně velkým konkurentem pro jakékoliv zařízení podobného ražení. Počkám si na prní produkční verzi a nějaký ten test, ale už teď mohu říci, že pomalu odsouvám veškeré komunikátory, které jsem měl v hledáčku...

Možnosti
6 reakcí
poslední 14. 11. 2008 21:18

HP vždy dělala dobré věci. V posední době se zlepšuje, ale má ještě co dohánět.

 

@merumeru: hp ma kvalitni veci ale ta cena obcas byva vetsi. bral bych je hned ale asi na novinku bude draha

 

@merumeru: Ano HP je kvalitní výrobce. Problémem u u jejich komunikátorů je podle mnohých recenzentů prodleva při spojení hovoru. Ale co jsem si mohl zkusit iPAQ 914c, tak jsem si žádného zpoždění nevšiml. Ikdyž ten 914c již byl prý o nšco ryhlejší, než předchozí. HP se daří v každé generaci vychytávast mušky a dělat kvalitnjší přístroje.

 

na slovenské mobilmanii bylo krátké preview iPaq Voice Messengeru...

 

@SENOHRABEK: Je fakt že HP ma dobre veci ale ta cena je nekdy dost premrstena.

 

@cardakarel: Nemyslím, že by cena nějak vybočovala z řad konkurence, dokonce bych řekl, že HTC je dražší.