Všechny komentáře k článku:Hry zdarma: Boombot – BUM BUM BUM, předveďte opět svůj um!

Super

Skvělá zábavná hra, zatím jsem v lvl 32 ale uvidíme jestli to dojedu ;)

 

@FrankieCZE: v 33 levelu jsem málem rozmlátil myš, dál už to není na moje nervy...

 

@SOLARJ: U mě asi konečná...level 47 totalně mě nenapadá jak na to :D

 

@FrankieCZE: Tak dohráno...ale stálo to za to, hlavně level 49 u toho sem málem vydloubal pár kláves :D

 

@FrankieCZE: no vydis a ja se nedostal ani pres 2 level :)

 

@sgpoo: já na 16.. nevim si rady.. a už mě to nebaví :D ale chtěl bych vidět ostatní kola :(

 

@DesSicated: 16 je snadnej. Máš jenom jednu bombu takže je odpálíš aby udělala co největší výbuch když se ten panáček odrazí a je na vrcholu. Odletí pak přímo do domku ;)

 

@FrankieCZE: Zkoušel jsem to a u levelu 22 mě to už nebavilo, ale je super že czc jsem dává hry aspon, když je volno tak si člověk zahraje :)

 

@rehhi: Je to docela zajimava hra. O logickou hru se rozhodně nejedná, ale občas u toho člověk musí i zapojit hlavu.

 

@wichera: 3x dohráno a s modem neomezeně bomb fakt sranda :D

 

@romanvi: Nice já použil neomezeně bomb na lvl 49. To se vážně nedalo s 20 bombama. Člověk musel ty TNTčka sházet dolů aby mu to nevybuchlo pod zadkem.... :D

 

@FrankieCZE: no něco takovýho jsem potřeboval na nervy:D

 

@stuchl4n3k: hh to jo je to docela nervák :D

 

BOMBA hra

to je bezvadna hra tedka me trapy 4level tak snad ho udelam chtel bych si zahrat dalsi

 

Mazec

Mazana kalba...:)

 

@Topiks: Vystíhl jsi to opravdu trefně(musím se přiznat že jsem ze začátku nemoh přijít na chuť ovládání)

 

He...

Říkáte, že to má smysl? Že bych na to mrkl? :-D

 

@TommyUnreal: Jo většina těch her co tu maj sice de ale tahle je vážně super :)