Diskuze k článku:Hry zdarma: Flip-Flap – nakládání lodě není žádná hračka

Druhá šance

tak jsem to zkusil po čase ještě jednou, ale zase je to jenom k vzteku, sem asi levej

Průměr

Obtížnost je fakt těžká, je to dobřee udělané ale já mám radši flashovky na odreagování a néé abych se u toho ještě musel nervovat :-)

Rybář

Celkem povedená hra. Jsem si připadal jak rybář v Dutch Harboru z discovery :D Na chvilku to ujde, ale na dlouhé večery to není :)