Všechny komentáře k článku:Hry zdarma: Kinetikz 2 – předveďte svůj um pro fyziku!

Dobrá karavina:)

:)

 

@louwie: Jsem stejného názoru, ale musím uznat že každý má jiný vkus, někomu se to bude třeba líbit, tak proč mu to brát.

 

@xvirusx: Myslím si, že koho baví Fyzika tak si vyhraje. Celkem je to povedený pro Fyzikáře :) Zadarmo to jde :)

 

@rehhi: fyzika nefyzika, chvili to zabaví ale na dlouhý hraní to není... nejvíc mne teda bavěj hry kde se člověk může vyvíjet ... nebo něco trénovat.

 

@mgiel: jj presne.....dokupovat novy veci a vylepseni to je nej.....nebo neco na tomto principu...jinak to brzo omrzi...a jeste kdyz mate 5 zivotu a v 50lvlu nahodou skoncite a museli by ste jet od zacatku to je naprd

 

@rehhi: myslím, že človeka, ktorý má rád fyziku to bude super, ja som ju vdy neznášala takže by ma to asi nebavilo...no a predpovedať pohyb ...neviem neviem

 

@louwie: bavilo me to do ty doby dokud mi to slo ale jak se prestalo darit asi v 8 kole tak uz me to nebavilo

 

@louwie: Dal jsem Vám plusko za ten bezva překlep. A správně tam má být kravina, nebo karabina? :-D

 

@Matthewh: asi kravina ne

 

@kanabis: takovíhle hry stejně nikod hrát nebude,podle mě jenom ztráta času

 

@kanabis: zajimava hra pro chvile nudy....

 

@veromiska: nic moc teda... :-(

 

@StehnovaMarcela: no mně to náhodou celkem bavilo ale jenom zezačátku... ale takle když je nuda a neni co dělat tak dobry

 

Originální

Určitě originální hra. Pro volný čas ideální.

 

Zábavná

hříčka pro chvíle nudy nebo jenom pro takové odreagování po práci. Nevím tedy jestli ty fyzikální zákony jsou opravdu tak striktně dodržovány :) ale pro pobavení je to vhodné. Dávám jedničku :)

 

Super hra!!!

Čekal jsem posledni lvl trochu těžší i když bonus za málo disků jsem nedostal!!!:( Jinak super hra!!!!

 

Není to zlý

No, mohlo to být horší- docela sem si zablbnul

 

18775

na poprvy bez cteni manualu:-) originalni a docela faj :-)

 

Blbost

:-(

 

Hmm

Zajimává hra, ale pro mě to je nic moc, radši než hrát toto, tak hrát mario :)