Všechny komentáře k článku:Hry zdarma: Mad Monday – pořádně se vyřádíte

Jak jen se jmenovala?

Kdysi jsem hrával na mém prvním pentiu podobně tématicky založenou hru. Sbírali jste různé kulomety a likvidovali lidi co lezli po chodníku, nebo eektircým výbojem zlikvidovali rugbyovej team když jste vjeli na jejich hřiště. Cílem bylo buď dojet první a nebo zlikvidovat ostatní soupeře. Pamatuje se někdo? Tahle je slabej odvar:-)

Možnosti
6 reakcí
poslední 21. 9. 2008 18:29

Já už si vzpoměl. Jmenovalo se to Carmagedon.... To bylo odreagování:-)

 

@Vasek1980: Tak kdo by nepamatoval legendu.:) Škoda že čtyřka nebude.

 

@Vasek1980: V Carmageddonu se likvidovalo přímo autem, ne?

 

@Mastodont: Ano demolovalo se přímo autem případně různými bonusovými předměty (elektřina atd)

 

@Vasek1980: jo jo na to si pamatuju to bylo fakt super :-D

 

@Alijas: Carmáče mam doma všechny verze, byla to moje první hra, která si mě opravdu získala a trávil jsem nad ní spoustu času. Na tu dobu byla opravdu propracovaná na detaily, na grafiku to bylo tak,tak.... Kromě Carmačů jsem hrál i Destruction Derby II, která měla taky dost vyblbnutí, jen byla škoda, že se o auto rozflákalo tak brzo... :-( Jinak Destruction Derby se myslím, ještě drží, viděl jsem ho tak před dvěma lety v televizi na GamePage :o)