Všechny komentáře k článku:Hry zdarma: Mad Monday – pořádně se vyřádíte

Drsné

Dobrá hra na odreagovaní... Ale jednou mi to stačilo...

Možnosti
3 reakce
poslední 21. 9. 2008 15:36

Taky jen jednou :) Nic moc tahle hra.. stačí držet A a jezdit sem a tam
moje skore: 68745

 

@DesSicated: Myslim ze vickrat to ani nema cenu. Me skore je 71010 a vic uz jsem ani nahrat nechtel :D

 

@NicNebude: přesně tak, jen jednorázovka :), na odreagování dobré a člověk se i pobaví ,,,