Všechny komentáře k článku:Hry zdarma: Robokill Trainer – Zabijte je všechny!

Díky za tip

Je to pěkně zpracovaný, je to mazec a trochu mi to připomíná SHADOWGROUNDS. Příjemně strávená půlhodinka :o)

Možnosti
2 reakce
poslední 12. 11. 2008 21:07

jj hezky ale pak se to musi platit takže na prd ale jinak je nej 4x brokovnice

 

@cardakarel: á někdo si potřeboval naklikat body tak hodnitil záporně