Všechny komentáře k článku:HTC představuje S740 se dvěma klávesnicemi
Senzace
ale zas taková senzace (jakou z toho autor článku dělá) to není, vždyť už i HTC S710 měl dvě klávesnice, ale rozhodně bych řekl, že když už to má tu jednu jednoduchou, kolikrát ten uživatel využije tu plnohodnotnou, nebo naopak, podle mě 2 klávesnice jsou zbytečné
Ja osobne mam stejny nazor HTC, zadny special novinka na trhu akorat je to lepe zabalenej s710, a Windows mobile z moji zkusenosti je bez dotykoveho displeje temer neovladatelny, takze myslim ze to zas takova parada neni a podle odhadovane ceny bych si radeji koupil HTC Herald, ktery bude podle me citelne levnejsi a ma dotykovy displej.
@Philipek:
Ja ho mam a je to celkom v pohode, WM pre dotykove displeje som nevidel, ale ten, ktory je v S710 je "smartphone edition" a myslim, ze je na ovladanie klavesnicou prisposobeny dost dobre.
2 klavesnice urcite nie su zbytocne, len tie telefony nie su urcene pre velky okruh zakaznikov ale iba pre urcitu cast. Kazdopadne HTC ma teraz siroku skalu modelov a kazdy si moze vybrat presne ten typ, ktory mu vyhovuje najviac.