Všechny komentáře k článku:HTC vydá nástupce komunikátoru Touch
Nástupce?
Prosím Vás pane redaktore, jak můžete nazvat nižšé model nástupcem? To že je vydán kalendářně po Touchu ještě přece neznamená že jeho nástupcem a pokud jste tak usoudil podle vzhledu že je mu velice podobný, tak Vás budu muset opravit... Řádově nižší model opravdu nelze nazvat nástupcem... Moc se omlouvám ale tento titulek alespoň trošku zběhlého člověka v WM branži opravdu zaráží a já si nemohl odpustit tento kometář...
Dobrý den,podle čeho usuzujete, že se jedná o nižší model?
@cacanovotny: Dobrý den, dobře, tento model nemá GPS, ale ani předchozí model ho podle specifikací nemá. Pokud porovnáte http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=46946 a Opal, je zřejmé, že jsou stejné, pouze Opal nabízí větší paměť.Přeji hezký den