Všechny komentáře k článku:HTC vydává tři nové komunikátory

Lepší než Iphone

Tak iphone je přeci jen rychlejší (nejen díky rychlejšímu procesoru) a hlavně má přívětivější ovládání. TouchFLO sice je krok dopředu, ale pořád to není ono... Osobně, ale beru Touch HD všema deseti :-) Akorát se bojím, že fotky nebudou nic moc (malý čip => velký šum, navíc HTC neumí moc dobré fotky za horších světelných podmínek (zlatá N82))... Ale jen tak dál!

Možnosti
10 reakcí
poslední 18. 9. 2008 9:13

hlavne aby bylo hodne konkurence pro iphone. klesnou ceny a bude z ceho vybirat

 

@einstejn: tak iphone je cenama pri podepsani smlouvy hoodne dotovan a jen tak se mu nic nevyrovna cenove :)

 

@Burry: Je sice dotovanej, ale stejne za nej zaplatis tak 8000 + 24 * 600 = 22400 Kc. Brano z O2.

 

@Petr Ujezdsky: 3G se da sehnat za 7 000kc i bez smlouvy. ale uz je to ohrany klyse.proste je to uz pres rok stara koncepce,software(i kdyz jsou novy fw) atd. ale musim uznat ze kdyz vysel prvni iPhone a je tomu uz vice nez rok,tak to byla bomba.az ted se na trhu objevuji poradni konkurenti co iPhone smetou ze stolu

 

@Kotesova: Jezisi nechapu co na tom Iphonu vidite,dyt s tim nemuzete ani nahravat videa bez priplatku za software,ano de to obejit ale ztracite zaruku,nezna to ani funkci copy/paste,nema bluetooth bez ktereho sis to dnes pomalu nedovedu predstavit,nemuzete v nem ani upravovat dokumenty jako je word a excel,neumi ani posilat MMS bez programu a jeste k tomu ma jenom 2 profily hlasitosti..takze vysledek?? kram za nehoraznou cenu,je sice hezky ze ma velkej display a e rychlej ale naco davat 14000 za neco cemu chybi nehorazne moc zakladnich vlastnosti??Tfuj

 

@Parman: Tohle se dá omývat pořád dokola a stejně se k žádnému solidnímu závěru nikdo nedostane, pořád proti sobě budou stát 2 tábory. První- ti co Iphone mají a budou hájit jeho čest za každou cenu. A potom jsou tu ti drzí, ti co ho nemají a ani ho mít nechtějí protože je to krám. A válčí mezi sebou v každe smartphoňácké diskuzi:-) :-D

 

@Něma: NN valcim zatim poprvi tady,chtel jsem ho take ale kdyz sem proste zjistil co ten kram neumi..sahnu radsi po 10x lepsi HTC diamond PRO :-)

 

@Něma: A pak jsou tu ještě ti, kterým je tahle žabomyší válka ukradená, pač iPhone nepotřebujou ;-)

 

@mervart: No jasně ale to sou lidi, kteří se do toho boje nazapojujou:-) takže je nemá cenu počítat.

 

@Kotesova: Konečně nějaká konkurence proti iPhone