Všechny komentáře k článku:HTC vydává tři nové komunikátory

HTC Touch HD vs Xperia

HTC Touch HD uz sesadil Xperiu s prvniho mista v katalagu na MM

Možnosti
2 reakce
poslední 18. 9. 2008 7:30

Jo no, Xperia taky uz mela davno vyjit... Trva jim to... Ono HTC Touch HD ma taky lepsi vybavu tak se to dalo cekat :-)

 

@Sargas: Tak já osobně si myslím, že Xpheria už nevyjde. Je to moc dlouho od představení. A stejně to není SE ale brandovaný HTC.