Všechny komentáře k článku:HTC vydává tři nové komunikátory

Klávesnice

Škoda jen, že neuvedli alespoň jedno zařízení s klasickou qwerty klávesnicí, nebo klávesnici podobnou té, jako má ASUS P750...:-( Ale jinak opravdu povedené zařízení...:-)

Možnosti
5 reakcí
poslední 17. 9. 2008 14:35

To se taky velice divím, že to není aspon jeden z nich stou klávesnicí. Ještě čekám na cenu. Asi pod 10 to ručitě nepůjde co?

 

@rehhi: No, uvidíme, ale nečekal bych, že to bude "za babku"...:-) Hold za novinky se platí...:o)

 

@rehhi: Jedine HD je nad 10tis. konkretne kolem 16, 3G je 10 a Viva 7 :-) ale budou na ceskem trhu tak jem zvedavy :-)

 

Řekl bych, že TOUCH PRO není zase tak starý, aby uváděli nový typ s HW klavesnicí...

 

To mas pravdu, kdyby mel HD qwerty tak to je parada...