Všechny komentáře k článku:HTC vydává tři nové komunikátory
(-)
Konecne je na trhu poradny pristroj, ktery cenove konkuruje iPhonu 3G (rikam jen cenove, JaTelefon jakozto smartphone za 12k bez clipboardu, dobreho fotaku, poradne GPS, podporou MMS, prenosu dat pres BT, uzivatelsky "privetiveho" prostredi, kdy nevim, jestli stahuji data s poplatkem nebo jsem pripojeny na volny AP a mnoho dalsiho...pro me nepripada ani do uvahy). Jenom skoda, ze si Microsoft nepospisil s Win Mobile 7, ktery bude nejdriv za rok.
Preji hezky den :-)
jj ty win me taky stvou,protoze displey kvuli nim bude mit jenom 65 tisic barev. a to je oproti iPhonu hodne malo. ten ma 16 milionu.ale podle me je i pres tuhle chybicku daleko lepsi jak iPhone.
@Kotesova: Mám nově HTC Touch Pro, má taky 65 tis. barev, ale vynahrazuje to dalšími parametry a obraz dokonce i videa se mi zdá daleko lepší než na N95 která má 16mil. Taky jsem se bál tak málo barev, ale můžu říct že je to moc pěknej obrazk i tak :)