Všechny komentáře k článku:Intel připravuje novou platformu Moorestown

Pekny

pekna vecicka uvidime jak to bude s realnou dostupnosti a zda se to vubec bude prodavat v CR :)

Možnosti
5 reakcí
poslední 23. 10. 2008 17:13

Pokud ne oficiálně tak určitě jako šedej dovoz ;-)

 

@mervart: nechme se prekvapit jak to dopadne a jaky to bude mit vlastnosti a snad i intel dodrzi to co rikal

 

jo tak v roce 2015 :-D

 

@Danzel_cz: Ale, to snad ne já si myslím že dříve :) snad...

 

@Danzel_cz: 2015 je hluboká budoucnost, radši ani nechci vědět, co v té době bude v IT za trendy...