Diskuze k článku:Intel uvedl nový procesor, díky kterému budeme surfovat po internetu i v televizi
TV vs PC
Jestli jsem to dobře pochopila, tak by se jednalo o to, že bych měla zapnutou televizi a na ní bych si mohla surfovat po netu?... No nevím, já spíš mám zaplý PC, na něm mám puštěnou televizi a surfuju po netu... Podle mě (jestli jsem to tedy dobře pochopila) je to docela zbytečnost... TV karta je pořád levnější a rozšířenější, nehledě na to, že už ani TV karty se kupovat nemusí, a koupí se jen USBčkový přijímač a člověk může TV sledovat na notebooku...
Nesmysl?
nevím, ale kdo všechno to využije? pochybuji že se hafo lidí zničehonic přešajtluje na něco jiného. možná je oddělení mnohem lepší z důvodu malého rozlišení TV.
Vždyť vlastně ani o net nejde...
Vůastně , jak na to koukám jde jen o rozšířený teletext, nic co bychom už řadu let nemohly využívat, jen tomu dali lepší design. Počasí? Nu, proč ne buň žhavá nová televize nebo na staré teletext ČT strana mám pocit 196.
Opačná varianta
Již pár měsíců mám v pc externí tuner a řeknu vám to je nejlepší věc co může být. Koukáte se na tv, když je reklama kouknete do světa internetu a pak zase tv. Myslím si, že to je rozhodně lepší volba než zbytečně vyvíjet nový procesor, který je vlastně zbytečný...Ale každého názor a jak se říká vývoj nezastavíš