Všechny komentáře k článku:Jak nahrávat digitální vysílání v HD kvalitě
"set-top bos" v první větě?
Asi překlep, lepší by ovšem byl "set-top boss" :-)
nikdo neni neomylny ale jeste, ze se nejedna o nejakou závažnou chybu. je to pekny zarizeni ale ta cena je moc pro normalni lidi.
@einstejn: Cena je opravdu vysoká, ale jak se začnou objevovat podobné produkty od konkurenčních společností tak jistě půjde dolů aby v konkurenčním boji obstáli.
@Vojtěch Veleba: Ona na to zařídí nějaké poplatky OSA, vždyť to přeci svádí k šíření obsahu. Co na tom, že se platí za medium, za TV a další. Nebo už v tom nějaký autorský poplatek je?
@miksm: jo, když už je řeč o autorských poplatcích, je něco pravdy na tom, že se teď měli snížit poplatky za Flash disky a podobný věci?? Víte o tom někdo??
PETRSVAB děláš špatnou korekturu textu :)Ještě chybí d v nastandardním množstvím funkcí.