Všechny komentáře k článku:Jak nahrávat digitální vysílání v HD kvalitě

"set-top bos" v první větě?

Asi překlep, lepší by ovšem byl "set-top boss" :-)

Možnosti
7 reakcí
poslední 8. 1. 2009 11:49

nikdo neni neomylny ale jeste, ze se nejedna o nejakou závažnou chybu. je to pekny zarizeni ale ta cena je moc pro normalni lidi.

 

@einstejn: Cena je opravdu vysoká, ale jak se začnou objevovat podobné produkty od konkurenčních společností tak jistě půjde dolů aby v konkurenčním boji obstáli.

 

@Vojtěch Veleba: Ona na to zařídí nějaké poplatky OSA, vždyť to přeci svádí k šíření obsahu. Co na tom, že se platí za medium, za TV a další. Nebo už v tom nějaký autorský poplatek je?

 

@miksm: jo, když už je řeč o autorských poplatcích, je něco pravdy na tom, že se teď měli snížit poplatky za Flash disky a podobný věci?? Víte o tom někdo??

 

@kinmen: Zaplať pánbůh autorský poplatek spadl na 2Kč s DPH za kus.

 

@kinmen: jasně,stačí trochu hledat : http://www.cdr.cz/a/26116

 

PETRSVAB děláš špatnou korekturu textu :)Ještě chybí d v nastandardním množstvím funkcí.