Diskuze k článku:Jak potichu napájet herní počítač?

Hluk ?

pisete jak maji vykonne zdroje nadmernej hluk, ale u tohoto zdroje nikde nevidim namerene hodnoty hluku, takze srovnavat jeho kvality v tom jak je tichej dost dobre nejde, protoze proste neni udaj pro srovnani, a 120 nebo 140mm vetrak muze bejt sice ve zdroji tichej, ale taky muze bejt i hlucnej

Relativní ticho...

Vlastním Seasonic S12II-380 a tichý sice je, ale ne úplně. Pokud vám hučí všechno možné a nemáte odhlučněné disky atp., pak ho neuslyšíte. Ale pokud si opravdu odhlučníte všechno možné, větráček už slyšet je, a to i při minimální zátěži (pod 100 W). Subjektivně je v úplně tiché místnosti (v noci) slyšet tak do dvou metrů.

K článku

Je sice parádní, že někdo napíše článek se skvělím názvem. Nikde sem nenašej jedinou zmínku o hlučnosti ať už v DB nebo belech. Kuličkové ložisko není zárukou vůbec ničeho, dává se do větších větráčků, protože by to valivá už nezvládala. Vůbec to negarantuje tichost vetráčku. Článek mi příjde podaný spíše jako reklama na daný produkt...

Pěkný zdroj

Celkem povedený zdroj který má dostatečný vykon k napájení dnešních komponent.

Spokojenost

Já jsem se svojí HX620 od corsairu maximálně spokojený. ten zdroj je totálně neslyšný. Seasonic je ano, velmi kvalitní výrobce ale kdo dnes potřebuje 850W zdroj? i s novým phenomem a HD 4870 v crossfire se na tuhle hranici nedostanete. ale musím přiznat že se ta rezerva určitě hodí

Za tu cenu nic moc-

Bohuzel za mensi penize koupime ZALMAN 850W ktery je jeste tizsi diky 14cm ventilatoru a v testech byl jako nejtizsi zdroj ve svy kategorii. ma dokonce pres 100A na 12V vetvichrecenze zde: http://www.techpowerup.com/reviews/Zalman/ZM850-HPtest ucinnosti zde: http:​/​/www.80plus.org​/manu​/psu​/psu_reports​/ZALMAN_ZM850​-HP_850W_Report.pdf