Jak uplatnit dárek v podobě čtiva na půl roku zdarma?

Omlouváme se, popis obrázku chybí.
Elektronické čtivo v hodnotě 5 800 Kč na půl roku zdarma
Jak uplatnit získaný dárek?
Omlouváme se, popis obrázku chybí.
Půlroční předplatné deníku BLESK 151 vydání v hodnotě 1 938 Kč
Omlouváme se, popis obrázku chybí.
Půlroční předplatné deníku SPORT 151 vydání v hodnotě 2 364 Kč
Omlouváme se, popis obrázku chybí.
Půlroční předplatné týdeníku Reflex 26 vydání v hodnotě 1 040 Kč
Omlouváme se, popis obrázku chybí.
Půlroční předplatné měsíčníku Computer 6 vydání v hodnotě 534 Kč
Po zaplacení dané objednávky najdete ve svém CZC účtu kódy, které vám otevřou přístup ke všem čtyřem titulům. Pak stačí jen stáhnout mobilní aplikace jednotlivých deníků nebo časopisů, v nich zadat kód a můžete nerušeně číst.

Akce je platná do 31. 12. 2019.
Vouchery je možné uplatnit do 31. 3. 2020.
V případě potíží se obraťte na obchod@czc.cz

Zobrazit kupón

Blesk

Deník Blesk

Deník Blesk, nejprodávanější a nejčtenější celostátní deník v ČR, je barevný deník nové doby nevyhýbající se žádným tématům a přinášející přehledné aktuální zpravodajství, zajímavosti a senzace z domova i ze světa, doplněné rozsáhlým obrazovým materiálem. Pravidelně se věnuje servisním tématům, jako je cestování, zdraví, vše pro ženy, auto-moto, vzdělávání nebo bydlení, články jsou plné rad a doporučení.

Google Play App Store

Blesk

Deník Sport

Sport je už 65 let jediným sportovním deníkem v Česku. Nabízí silný a pestrý obsah, který si denně přečte více než čtvrt milionů fandů. Otevírá kauzy, přináší rozhovory a reportáže, nabízí pohledy ze zákulisí a nebojí se odvážných komentářů sportovního dění. Nedílnou součástí Sportu jsou i statistiky a dynamické fotografie. Sport má také pravidelné přílohy a páteční Sport magazín.

Google Play App Store

Blesk

Časopis Computer

Časopis pro uživatele a fanoušky počítačů. Jako odborník a opinion maker v dané oblasti přináší Computer tematické články, rady pro uživatele, recenze a velké srovnávací testy, sleduje nové trendy a ukazuje, kam se bude ubírat svět IT.

Google Play App Store

Blesk

Týdeník Reflex

Kultovní společenský týdeník pro přemýšlivé a svobodomyslné čtenáře. Svět politiky, kultury a životního stylu pohledem originálních autorských osobností. Časopis, který má jedinečné DNA a postavení na českém mediálním trhu.

Google Play App Store