Všechny komentáře k článku:K notebookům Acer kancelářský balík Microsoft Office zdarma

Ignorují mě

Dobrý den,z reklamace mi nic nepřišlo.Zvažuji,že na vás podám tresní oznámení,kvůli nedodržení reklamačních podmínek.
Čekám už přes 30 dnů na reklamovanou věc a to myš k PC v hodnotě 2300Kč.Ze 120dní jsem používal pc za 59000Kč jen 60 dní.
Prosím o rychlé a kladné vyřízení.
To nemluvím o tom,že ze 4 měsíců co jsem používal zakoupené PC v hodnotě 59000Kč přes váš obchod jsem měl 5 reklamací.
Bylo to 2*základní deska,2*operační paměť a myš na PC.
Uvítal bych vrácení veškerých peněz za faktury něco okola 59000Kč
Jsem opravdu nespokojený zákazník.Myslím,že by jste měli dát přednost takto důležitým věcem,o kterých se píše v příručce o
zákonech a dodržovat právní předpisi.

Možnosti
4 reakce
poslední 10. 12. 2008 11:29

Nakupujes "na firmu" nebo jako spotrebitel? Cekas pasivne nebo jsi i volal, jestli uz neni reklamace vyrizena? Prodejce nema povinnost ti davat vedet.Pokud jsi spotrebitel a reklamace neni vyresena do 30 dnu, tak mas ze zakona narok na vraceni penez.

 

Diskuze k novince o balíku Office je to naprosto nejlepší místo kam se obrátit, když je problém s reklamací :D ..ani se nedivím, že vás ignorují, pokud se s nimi snažíte korespondovat takto :)

 

Myslím že nejjednodušší řešení je osobně se zastavit v kamenném obchodě a vše v klidu vyřešit, tady ti stejně nikdo nepomůže...

 

Dobrý den,
Při takovéto míře reklamací máte buď velkou smůlu, nebo je chyba na vaší straně, osobně bych předpokládal spíše to druhé.