Všechny komentáře k článku:K notebookům Acer kancelářský balík Microsoft Office zdarma
Acer nebrat
Mám Acer E-MACHINE e150 a jsem s ním naprosto spokojenej bere mi uplně všechno dokonce i hry které mi výrobce nedoporučil a jedou mi na tom,mám ho už 0,5 roku a nic žádná reklamace ani porucha tak nevím co si každej vymýšlí o Aceru.Možná je je to jenom můj názor ale nedám na Acer e150 dopustit.
Zdravim! Podelil bych se s Vami i o mou zkusenost s Acerem. Mam zkusenost s Travelmate 4100. Vim, je to uz starsi model, ale preci. Po cca 2 mesicich uzivani prasknul pant u monitoru. Vymena za novy. Tentokrat vydrzel 3. Pak jsem presel k Asusu a zadne problemy nemam. Mam ho cca rok a pul a prezil dva pady a vylitou omacku do klavesnice a repraku. Funguje bezvadne! :-)
počkej až se ti něco podělá, to teprve uvidíš rychlost servisu :D