Všechny komentáře k článku:K notebookům Acer kancelářský balík Microsoft Office zdarma

Kamera

cituji "Mnohé též potěší integrace 0.3 megapixelové kamery do horní části displeje." no nevím jestli je to potěšující zpráva, takovýhle šmejd nedávají snad nikam... i lowendový ntb ASUS EEE má 1,3MPix...

Možnosti
1 reakce
poslední 16. 12. 2008 23:22

Tak ona i ta 0,3MPx kamerka tady nakonec může podávat lepší obrázky, než ta 1,3Mpx v Eee. Protože jenom megapixelly nerozhodují. Ikdyž je to pořád jen mini integrovaná kamerka a aby podávala kvalitnější obrázky musela by být o dost větší, otázka je, zda by to potom uživatelé akceptovaly, když by potom měl notebook velkou bouli kvůli kvalitnější optice, aby podávala slušné snímky i např. za šera.